2016 İlkbahar-Yaz Kreasyonu
Şahinler Tekstil 2016'nın canlı ve parlak renkleriyle, ferah ve hafif hissedeceğiniz bebeksi penye dokusuyla, puantiyeli, desenli, kendinden baskılı, dantelli, düz ve sade pijama ve gecelik modelleriyle her yaşa ve bedene uygun ürün kolleksiyonumuzu çok seveceksiniz.
TİMM Baskı faaliyete başladı
TİMM Baskı, temelleri 1969 yılında atılan Şahinler Tekstil’in bünyesinde 2015 yılında kurulmuştur . Uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten TİMM Baskı, başarıyı yakalamak ve sürekli kendini geliştirmek stratejisi ile üretim hayatına devam etmektedir.
Bluesign® standartlarında üretim
Bluesign® standardı, tüm imalat sürecini göz önünde bulunduran ve çevreye etkiyi en aza indirip insan sağlığını korumayı amaçlayan, tekstil endüstrisi için bağımsız bir onay sistemidir. Tüketiciler sadece kendilerinin değil, kullandıkları ürün ve işletmelerin de çevreye etkilerinin gittikçe artan bir şekilde farkındadırlar. Sonuç olarak, tüketiciler şeffaf tedarik zinciri, yüksek kalite, zararsız ve çevresel olarak güvenli referanslara sahip ürünler arıyorlar.
Seyrantepe Mahallesi
İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi
Civan Sokak No:3/1
Kağıthane/İSTANBUL

İç giyim ve pijama sektöründe lider firmalar arasında yer alan ŞAHİNLER TEKSTİL, ham kumaş üretiminden mamule kadar olan bütün süreçlerin üretimini kendi bünyesinde yapmakta olup, ürünlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır.