• İç Giyim sektöründe öncü bir kuruluş olan Şahinler Tekstil, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır.

• İnsan Kaynakları’nın misyonu, Şahinler Tekstil’in İç Giyim ve Tekstil sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar ile beraber çalışabilmektir.

• Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamayı hedefler.

• Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak tekstil sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır. Bize fotoğraflı ve detaylı özgeçmişlerinizi insankaynaklari@sahinlertekstil.com.tr adresinden gönderebilirsiniz.

 

Seyrantepe Mahallesi
İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi
Civan Sokak No:3/1
Kağıthane/İSTANBUL

İç giyim ve pijama sektöründe lider firmalar arasında yer alan ŞAHİNLER TEKSTİL, ham kumaş üretiminden mamule kadar olan bütün süreçlerin üretimini kendi bünyesinde yapmakta olup, ürünlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır.